Raseda harjutused, massaaž ja nõustamine Broneeri aeg
Raseduse ajal toimub naise organismis palju muutusi, mis võivad mõjutada ja raskendada liikumisvõimet ning tekitada rasedusaegseid vaevusi.
Võib esineda seljavalu või vaagnavalu, kõhu sirglihase lahknemist ehk diastaasi, hingeldust ja õhupuuduse tunnet. Keha raskuskeskme muutumisega tekivad kergemini lihaspinged õlavöötmes, kaelas ja mujal kehas ning võib tunduda, et kõht on raske kanda. Tuleb ette ka turseid, käte suremist ja randmekanali probleeme ning häiritud põiekontrolli ja vaagnapõhjalihaste funktsioneerimist.
Enamik
rasedusaegsetest vaevustest leevenevad spontaanselt pärast sünnitust. Raseduse ajal ja pärast sünnitust saab siiski palju ära teha, et enesetunnet ja toimetulekut
parandada. Rasedusaegne võimlemine ja liikumisaktiivsus on olulised ka sünnituseks valmistumisel.
Vastuvõtul selgitame välja Sinu kehalise seisundi, vaevuste või probleemi olemuse ning leiame sobivaid lahendusi. Lihaspingete leevendamiseks kasutame massaaži ja pehmekoeteraapia võtteid rasedatele sobivates asendites (istudes ette nõjatudes, külili), teeme spetsiaalseid terapeutilisi harjutusi ning nõustame kehalise aktiivsuse osas. Muutunud hingamismustrite või kehaliste pingete korral on olulisel kohal ka lõdvestus- ja hingamisharjutused ning kinesioteipimine aitab toetada kasvavat kõhtu ning leevendada lihaspingeid või turseid.
Rasedana füsioteraapiasse tulles võta kaasa mugavad riided ja oma rasedakaart!
Võimlemine ja massaaž on vastunäidustatud rasedustoksikooside, tõsisemate komplikatsioonide ning raseduse katkemise ohu korral. Kahtluse korra on hea oma arsti või ämmaemandaga enne nõu pidada.Selle teenusega saab kasutada tööandja maksuvabastusega tervisekompensatsiooni.
BRONEERI AEG
Privaatsustingimused